Kontakt

Kontakta oss om du vill veta mer om våra tjänster och vad vi kan erbjuda er.

Lokal försäljning och drift

Joakim Norén
Säljledare distrikt Skåne jnoren@dryckeskonsult.se
070-578 62 41

Gustaf Antby
Säljledare distrikt Västkusten
gantby@dryckeskonsult.se
070-578 62 84

Christer Mattiasson
Säljledare distrikt Stockholm/Mälardalen
cmattiasson@dryckeskonsult.se
070-578 62 83

Patrik Svensson
Säljledare distrikt Nordväst
psvensson@dryckeskonsult.se
070-578 62 08

Michael Ivarsson
Säljledare distrikt Mitt
mivarsson@dryckeskonsult.se
070-578 62 38

Daniel Persson
Säljledare distrikt Norrland
dpersson@dryckeskonsult.se
070-578 62 93

Senior Merchandiser

Christian Larsson
Distrikt Skåne clarsson@dryckeskonsult.se
070-201 85 62

Mona Renman
Distrikt Mitt
mrenman@dryckeskonsult.se
070-896 41 75

Markus Rindefors
Distrikt Nordväst
mrindefors@dryckeskonsult.se
072-245 55 93

John Holmström
Distrikt Stockholm jholmstrom@dryckeskonsult.se
070-768 51 31

Louise Brunberg
Distrikt Västkusten lbrunberg@dryckeskonsult.se
073-530 35 07

Rikard Edvardsson
Distrikt Stockholm
redvardson@dryckeskonsult.se
076-209 58 20

Isabella Persson
Distrikt Norrland
ipersson@dryckeskonsult.se
070-578 62 67

Anna Wenebo
Distrikt Sydöst
awenebo@dryckeskonsult.se
073-060 77 57

Central försäljning och drift

Thomas Lingman
VD
tlingman@dryckeskonsult.se
070-544 47 31

Felix Lingman
Försäljningschef
flingman@dryckeskonsult.se
070-578 62 88

Lina Härdin
Försäljningsassistent lhardin@dryckeskonsult.se
070-578 62 81

Malin Homanen
Ekonomiassistent
lon@dryckeskonsult.se
070-578 61 23

Gary Andersson
Affärsområdeschef butiksutveckling
gandersson@dryckeskonsult.se
070-578 60 21

Michael Ivarsson
Key account manager
mivarsson@dryckeskonsult.se
070-578 62 38

Anna Trolle-Henckel
Marknadsansvarig
atrolle@dryckeskonsult.se
070-578 60 03